Корпоративним кліентам

Інтернет

Євротел – це організація високотехнологічного безлімітного Інтернету для бізнесу. Ми реалізуємо телекомунікаційні проекти будь-якої складності для оптимального вирішення бізнес-завдань корпоративних та бізнес клієнтів, відповідно до їхніх потреб та можливостей. Підключення до мережі Інтернет включає організацію фізичного каналу зв’язку необхідної пропускної спроможності (до 10Гб) від вузла мережі Евротел до обладнання абонента. Високоякісні канали зв’язку оптичними кабелями прокладаються в строки від 2 днів. На період користування Послугою клієнтам надається необхідна кількість реальних IP-адрес з адресного простору мережі Євротел. Цілодобова зовнішня техпідтримка (24 години на добу, 7 днів на тиждень) дозволяє швидко реагувати не тільки на можливі аварійні ситуації, а й вирішувати будь-які проблеми наших клієнтів із налаштуванням та правильним функціонуванням комп’ютерного, телекомунікаційного обладнання та АТС. Висока якість послуг, можливість отримання нових і нестандартних послуг у процесі роботи, стабільність безлімітного інтернет-каналу, мінімальні терміни підключення, надійність, персональний менеджер, гарантія заявлених швидкостей, індивідуальний тарифний план, виходячи з фінансових можливостей споживача, – ось що отримують клієнти Євротел !

Якщо Вас цікавить докладніша інформація щодо послуг компанії звертайтесь:

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання

Канали передачі даних

Євротел надає операторам зв’язку та інтернет-провайдерам у користування міжміські та міжнародні виділені цифрові канали зв’язку, що дозволяють здійснювати передачу будь-яких видів інформації з використанням будь-яких протоколів. Виділені цифрові канали зв’язку є основою для побудови телефонних і мереж передачі даних. Виділені канали для операторів зв’язку та Інтернет-провайдерів – це можливість з’єднати комутаційне обладнання або обладнання для передачі даних, основа для побудови мереж з можливістю пропуску будь-якого трафіку незалежно від його природи (голос, дані, відео). Виділені канали відрізняють:

 • висока надійність
 • безпека даних
 • незалежність від протоколів передачі
 • гарантована швидкість передачі

Маючи стики з українськими та зарубіжними операторами, ми надаємо у користування цифрові канали у будь-яку точку світу.

Якщо Вас цікавить докладніша інформація щодо послуг компанії звертайтесь:

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання

Колокейшн серверов

Компанія готова надати місце в дата центрі – від кількох юнітів і до цілих стояків. За потреби може бути організований віртуальний канал між обладнанням у дата-центрі та офісом замовника.

Вартість розміщення обладнання Ціна за місяць
Встановлення обладнання безкоштовно
Абонентська плата за кожен займаний технологічний розмір 1 Unit * 500 грн с НДС
* – 1 Unit, одиниця розміру встановлюваного в 19″ стійку обладнання, приймається рівною 45x475x740 мм (висота, ширина, глибина).
Оренда порту комутатора Ethernet Ціна за місяць
Режим підключення 100Mb/s за 1 порт 1000 грн з ПДВ
Режим підключення 1000Mb/s за 1 порт 3000 грн з ПДВ

Шановні Клієнти, звертаємо Вашу увагу, що ми беремо додаткову плату, якщо Ваше обладнання має два джерела живлення (основне та резервне) або сумарна споживана потужність Вашого обладнання більше стандартної (подробиці розкажуть Вам наші співробітники). Це означає, що Вам не варто використовувати джерела живлення, потужність яких істотно перевищує потужність, дійсно необхідну для нормальної роботи обладнання. Співробітники нашої Компанії радо проконсультують Вас з цього питання.

Послуги, що надаються БЕЗКОШТОВНО під час розміщення сервера(colo):

 • встановлення сервера(colocation)
 • цілодобова технічна підтримка
 • безперебійне живлення
 • 8 IP адрес з можливістю розширення
 • перезавантаження сервера за запитом
 • моніторинг обладнання та каналів зв’язку
 • підтримка первинного та вторинного DNS сервера
 • деталізований звіт щодо трафіку

Технічні вимоги до обладнання, що встановлюється

До встановлення допускається обладнання Клієнтів, що відповідає наступним мінімальним вимогам:

 • сервер (комутатор, маршрутизатор) не повинен бути глибшим за 840 мм
 • сервер повинен мати санки (по можливості телескопічні)
 • санки повинні розсуватися на 745 мм для кріплення їх до монтажних 19″ стійких панелей.
 • комутатор або маршрутизатор повинен мати “вушка” для кріплення до 19″ стійки
 • обладнання повинне мати кабель живлення 220В під євророзетку

При невиконанні однієї з вищезгаданих вимог Євротел має право відмовити в розміщенні обладнання. Устаткування Клієнтів розміщується в закритих 19″ шафах. Інженери Євротел не займаються налаштуванням розміщених серверів. Усі налаштування здійснюються Клієнтом самостійно.