ОПЕРАТОРАМ І ПРОВАЙДЕРАМ

Для операторів зв’язку та провайдерів ми пропонуємо будівництво та оренду транспортних каналів передачі даних та послугу побудови «останньої милі». Ми надаємо послуги IP транзиту зі швидкістю підключення від 100Мбіт/с до 10 Гбіт/сек у будь-якій точці України. Ми постійно розвиваємо якість послуг та працюємо з операторами та провайдерами у строго індивідуальному ключі. Компанія «Евротел» завжди готова піти назустріч регіональним провайдерам-початківцям і розробити індивідуальну систему взаєморозрахунків і тарифних опцій з урахуванням унікальних особливостей розвитку кожного конкретного проєкту. Ми націлені на довгострокову співпрацю з нашими Клієнтами операторами та провайдерами, тому готові інвестувати у розвиток спільних проектів, а також запропонувати покупку Вашої мережі із збереженням робочих місць та особливостей Вашої інфраструктури.

Інформацію про умови підключення можна отримати, заповнивши заявку або за телефоном:

  • +38 (067) 547-76-01

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання

IP-транзит

Послуга IP-транзит компанії Евротел забезпечує інтернет-доступ для операторів та інтернет-провайдерів. IP – транзит це послуга з надання високоякісного, керованого та високошвидкісного доступу в інтернет від точок присутності Евротел та точок обміну інтернет-трафіком у Амстердамі, Варшаві, Франкфурті, Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Полтаві, Запоріжжі та ін. Поєднання численних географічно рознесених портів з пропускною здатністю 10G до наших upstream провайдерів з великим обсягом групового та приватного пірингу та розширеною політикою маршрутизації гарантують надання послуги, що відрізняється високою якістю та найменшою затримкою. Щоб надавати найкращі IP маршрути за мінімальною ціною, компанія Евротел має широкий спектр групового та приватного пірингу в точках обміну інтернет-трафіком з великими національними інтернет-провайдерами у всіх країнах своєї присутності, що дозволяє максимально скорочувати маршрути для локального та регіонального трафіку. Послуга IP-транзит доступна через порти Fast Ethernet, Gigabit Ethernet і 10Gigabit Ethernet, і в більшості випадків також через порти SDH різної пропускної здатності. Як альтернативний варіант, ми можемо запропонувати надання послуги IP-транзит на Об’єкті Замовника. У цьому випадку Об’єкт Замовника з’єднується з точкою присутності IP-транзит компанії Евротел за допомогою рекомендованого нами оператора локального доступу. За бажанням Замовника може бути наданий фіксований спосіб оплати або тарифний план із підтвердженим обсягом пакетів та 95% рівнем білінгу.

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація щодо послуг компанії, звертайтеся:

  • +38 (067) 547-76-01

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання

Канали передачі даних

Евротел надає операторами зв’язку та інтернет-провайдерам у користування міжміські та міжнародні виділені цифрові канали зв’язку, що дозволяють здійснювати передачу будь-яких видів інформації з використанням будь-яких протоколів. Виділені цифрові канали зв’язку є основою для побудови телефонних мереж та мереж передачі даних. Виділені канали для операторів зв’язку та Інтернет-провайдерів – це можливість з’єднати комутаційне обладнання або обладнання для передачі даних, основа для побудови мереж з можливістю пропуску будь-якого трафіку незалежно від його природи (голос, дані, відео). Виділені канали відрізняють:

 • висока надійність
 • безпека даних
 • незалежність від протоколів передачі даних
 • гарантована швидкість передачі

Маючи стики із закордонними операторами, ми надаємо у користування цифрові канали в будь-яку точку світу.

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація щодо послуг компанії, звертайтеся:

  • +38 (067) 547-76-01

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання

Остання миля

Компанія Евротел пропонує послугу «Остання миля».В рамках послуги ми пропонуємо організацію та надання в користування каналу доступу між Вашим обладнанням, що знаходиться поза вузлом доступу Евротел, та найближчим вузлом зв’язку Евротел. За допомогою цієї послуги Ви приєднуєтеся до мережі Евротел та отримуєте можливість використовувати всі наші послуги повною мірою, залежно від Ваших потреб. Послуга може бути реалізована будь-яким зручним для Вас способом, чи то виділеним оптичним каналом зв’язку, чи сучасними бездротовими технологіями.Можливості:Ця послуга є базовою для отримання будь-яких послуг, таких як доступ до Інтернету, організація приватних віртуальних мереж тощо. Приєднуючись до мережі Евротел, Ви отримуєте можливість не лише користуватися нашими послугами, а й надавати послуги своїм клієнтам. Параметри надання послуги:

 • Послуга надається 24 години на добу 7 днів на тиждень.
 • Коефіцієнт доступності сервісу, що гарантується, – 99,5%.
 • За Вашим бажанням, можливе підписання SLA та надання послуги з іншими параметрами.
 • Надається технічна підтримка 24/7. Наші фахівці дадуть відповіді на Ваші запитання в будь-який час і усунуть неполадки в найкоротші терміни..

Переваги

 1. 1 Індивідуальний підхід Індивідуальний підхід до кожного клієнта починається з аналізу його потреб, подальшого вироблення оптимального рішення для конкретного завдання, оперативного обстеження та реалізації проекту та завершується забезпеченням стандартизованої підтримки.
 2. 2 Надійність мережі зв’язку Гарантуються параметри якості зв’язку, за бажанням полягає SLA.
 3. 3 Гнучка система тарифікації можливість вибору відповідного Вам тарифу та способу розрахунків. Широкий діапазон знижок, що надаються.
Якщо Вас цікавить більш детальна інформація щодо послуг компанії, звертайтеся:

  • +38 (067) 547-76-01

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання