Бізнес-абонентам

Інтернет

Євротел – це організація високотехнологічного безлімітного Інтернету для бізнесу. Ми реалізуємо телекомунікаційні проекти будь-якої складності для оптимального вирішення бізнес-завдань корпоративних та бізнес клієнтів, відповідно до їхніх потреб та можливостей. Підключення до мережі Інтернет включає організацію фізичного каналу зв’язку необхідної пропускної спроможності (до 10Гб) від вузла мережі Евротел до обладнання абонента. Високоякісні канали зв’язку оптичними кабелями прокладаються в строки від 2 днів. На період користування Послугою клієнтам надається необхідна кількість реальних IP-адрес з адресного простору мережі Євротел. Цілодобова зовнішня техпідтримка (24 години на добу, 7 днів на тиждень) дозволяє швидко реагувати не тільки на можливі аварійні ситуації, а й вирішувати будь-які проблеми наших клієнтів із налаштуванням та правильним функціонуванням комп’ютерного, телекомунікаційного обладнання та АТС. Висока якість послуг, можливість отримання нових і нестандартних послуг у процесі роботи, стабільність безлімітного інтернет-каналу, мінімальні терміни підключення, надійність, персональний менеджер, гарантія заявлених швидкостей, індивідуальний тарифний план, виходячи з фінансових можливостей споживача, – ось що отримують клієнти Євротел !

Якщо Вас цікавить докладніша інформація щодо послуг компанії звертайтесь:

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання

Проектування та монтаж СКС

Компанія ТОВ “Євротел” є багатопрофільним мережевим інтегратором. Компанія здійснює проектування та монтаж усіх типів СКС. Ми беремо на себе відповідальність за розробку оптимального проекту для Замовника, за якісне виконання всього комплексу робіт із проектування, монтажу сертифікації та тестування кабельної та інженерної інфраструктури Замовника. Ми пропонуємо Замовникам повний комплекс послуг із об’єднання розрізнених локальних мереж підприємства в єдину мережу. Монтаж мереж будь-якого типу ведуть сертифіковані фахівці, які щороку підтверджують свою професійну кваліфікацію у компаній-виробників. Усі види робіт виконуються сертифікованими фахівцями з багаторічною практикою мережевих інсталяцій. Компанія надає якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування структурованих кабельних систем, систем технологічного відеоспостереження та технічної безпеки. Ми готові поділитися з Вами своєю багаторічною ІТ-практикою. При зверненні Замовника в нашу компанію і до моменту укладення договору про проектування та побудову структурованої кабельної системи СКС менеджер проекту проводить обстеження та аналіз усіх технічних засобів, що є у замовника, визначає архітектуру СКС, що розробляється, і надає Замовнику техніко-комерційну пропозицію (ТКП) з докладним описом усіх. видів робіт, які будуть виконані фахівцями нашої компанії та можливостями Замовника. На етапі створення та обговорення документа встановлюється відповідність виробленого рішення вимогам Замовника. Ми пропонуємо Замовнику орієнтовну оцінку вартості та функціональності майбутньої структурованої кабельної системи. До початку будь-яких заходів щодо створення нової кабельної системи для Вашої організації ми проводимо повний аудит поточного стану справ, виявляємо потенційні можливості та ризики проведення реалізації нової кабельної мережі у Вашій будівлі (або групі) будівель. Після завершення проекту ми готові взяти Вашу систему на техпідтримку та сервісне обслуговування. Детальніше про умови такої співпраці Вам може розповісти менеджер ТОВ “Євротел”, який курирує Вас.

Якщо Вас цікавить докладніша інформація щодо послуг компанії звертайтесь:

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання

ІТ-аутсорсинг

На сьогоднішній день ми готові запропонувати Вашій увазі такі послуги:

  • системне адміністрування
  • проектування, налаштування та обслуговування комп’ютерних та локальних мереж
  • монтаж кабельних систем
  • встановлення Wi-Fi та точок доступу
  • прокладання телефонних мереж
  • налаштування офісних АТС

Кожна з перерахованих вище послуг є для нас пріоритетною, дозволяючи тим самим задовольнити всі запити та потреби кожного нашого клієнта, серед яких є як фізичні, так і юридичні особи. Запропоноване нами системне адміністрування дозволяє забезпечити безперебійну та ефективну роботу комп’ютерного обладнання Вашого офісу, своєчасно виявляти та усувати можливі неполадки та збої. Проектування кабельних мереж, що здійснюється нашими провідними фахівцями, дозволяє створити надійну та безпечну систему, що відрізняється всіма необхідними на сьогоднішній день перевагами: швидка та якісна передача різноманітної інформації, віддалене адміністрування, мінімізація фінансових витрат, збільшення продуктивності роботи персоналу тощо. Пропоновані нами послуги налаштування та обслуговування комп’ютерних та локальних мереж здійснюються у суворій відповідності до встановлених та чинних стандартів. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевненими, що всі необхідні етапи налаштування та обслуговування будуть здійснені на професійному рівні. Грамотний монтаж комп’ютерних мереж та СКС дозволяє забезпечити оптимальну продуктивність всього IT обладнання Вашого офісу (комп’ютери, телефони, принтери). Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що основною метою або навіть можна сказати, що місією нашої організації є професійний консалтинг та аутсорсинг it послуг. На відміну від багатьох компаній, що конкурують з нами, ми готові запропонувати кожному нашому клієнту прийнятну та доступну цінову політику, професійний досвід наших співробітників, а також високоякісне надання всіх вищезгаданих послуг протягом 24 годин на добу.

Інформацію про умови підключення можна отримати, заповнивши заявку або за телефоном:

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання