Мережа

МАГІСТРАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Підтримка традиційних та передових технологій, висока щільність покриття мережі відкривають перед телекомунікаційними операторами та локальними провайдерами унікальні можливості для взаємовигідного партнерства з Евротел-Плюс. Використання мережної інфраструктури «Евротел-Плюс» дозволить операторам зв’язку збільшити покриття власної мережі та розширити спектр послуг, зберігаючи високий рівень доступності та керованості сервісів. Евротел-Плюс надає операторам зв’язку послуги пропуску Інтернет-трафіку (IP-транзит) на швидкостях до 10 Гбіт/с. Місткість власних каналів та прямі стики з найбільшими інтернет-провайдерами гарантують мінімальні затримки передачі трафіку та комфортну роботу абонентів операторів як з українськими, так і із закордонним сегментами мережі Інтернет. Спеціально для провайдерів послуг Інтернет розроблено різні варіанти тарифікації: за обсягом трафіку, за швидкістю передачі даних та по використаній смузі пропускання. Евротел-Плюс пропонує одну з найширших на ринку зв’язку України лінійок продуктів на базі власної мережі для об’єднання сегментів та організації мультисервісних операторських мереж. Підтримка будь-яких протоколів передачі даних та різних класів обслуговування трафіку забезпечує інтегровану передачу даних, голоси та мультимедіа інформації з гарантовано високою якістю. Стабільність та надійність наданих послуг забезпечується за рахунок сучасних механізмів інтелектуального управління мережею та швидкої перемаршрутизації трафіку.

Магістральні мережі Евротел-Плюс

 1. 11st SDH/IP/MPLS ring of n*10 GBps inside Ukraine:Kyiv-Kharkiv-Lisichansk-Slavyansk-Mariupol -Zaporizhzhya-Dnipro-Kharkiv
 2. 22nd SDH/IP/MPLS ring of n*10 GBps inside Ukraine: Kyiv-Odesa-Mykolayiv-Kherson-Melitopol-Mariupol-Zaporizhzhya-Kyiv
 3. 73d Foreign transport channel of n*10 GBps: Kiev-Lviv-uzhhorod-bratislava-prague-Frankfurt-amsterdam
 4. 4Links of 10 GBps in any regional centre of Ukraine and in many of district centers
Якщо Вас цікавить докладніша інформація щодо послуг компанії звертайтесь:

  • (044) 227 7 222, +38 (067) 238-07-76

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання

ОСТАННЯ МИЛЯ

Компанія Евротел-Плюс пропонує послугу “Остання миля”.В рамках послуги ми пропонуємо організацію та надання в користування каналу доступу між Вашим обладнанням, що знаходиться поза вузлом доступу Евротел-Плюс, та найближчим вузлом зв’язку Евротел-Плюс. За допомогою цієї послуги Ви приєднуєтеся до мережі Евротел-Плюс та отримуєте можливість використовувати всі наші послуги повною мірою, залежно від Ваших потреб. Послуга може бути реалізована будь-яким зручним для Вас способом, чи то виділеним оптичним каналом зв’язку, чи сучасними бездротовими технологіями. Можливості:Ця послуга є базовою для отримання будь-яких послуг, таких як доступ до Інтернету, організація приватних віртуальних мереж тощо. Приєднуючись до мережі Евротел-Плюс, Ви отримуєте можливість не лише користуватися нашими послугами, а й надавати послуги своїм клієнтам. Параметри надання послуги:

 • Послуга надається 24 години на добу 7 днів на тиждень.
 • Коефіцієнт доступності сервісу, що гарантується, – 99,5%.
 • За Вашим бажанням, можливе підписання SLA та надання послуги з іншими параметрами.
 • Надається технічна підтримка 247. Наші фахівці дадуть відповіді на Ваші запитання в будь-який час і усунуть неполадки в найкоротші терміни.

Переваги:

 1. 1 Індивідуальний підхідІндивідуальний підхід до кожного клієнта починається з аналізу його потреб, подальшого вироблення оптимального рішення для конкретного завдання, оперативного обстеження та реалізації проекту та завершується забезпеченням стандартизованої підтримки.
 2. 2 Надійність мережі зв’язку Гарантуються параметри якості зв’язку, за бажанням полягає SLA.
 3. 3 Гнучка система тарифікації можливість вибору відповідного Вам тарифу та способу розрахунків. Широкий діапазон знижок, що надаються.
Якщо Вас цікавить докладніша інформація щодо послуг компанії звертайтесь:

  • +38 (067) 238-07-76

Ми із задоволенням оперативно та максимально повно відповімо на всі Ваші запитання